Aktuális

Beiratkozás 2024/2025

Beiratkozás 2024/2025
Nyomtatás

Víz Világnapja

Mint minden évben, iskolánk idén is megünnepelte a Víz Világnapját. Március 22-én Siófokra látogattunk intézményünk alsó és felső tagozatosainak 50 fős csoportjával. A délelőtti kiránduláson az alsó tagozatosok részt vettek a város rendezvényein, és fellifteztek a Víztorony tetejére. A busz indulása előtt még egy kis játszótéri móka is belefért. A felső tagozatosok a siófoki szennyvíztisztító telepen jártak, ahol szemléltető oktatáson vettek részt.Nagy örömünkre a DRV Víz Világnapjára hirdetett rajz- és versíró pályázaton diákjaink kiemelkedően szerepeltek. Mikosics Orsolya 3. osztályos tanuló 2. helyezést, Harsányi Bianka 6. osztályos tanuló 1. helyezést ért el rajzával, Babodi Balázs szintén 6. osztályos tanuló pedig versével írta be magát az első helyre.
A saját diákjainkat március 25-én mozgattuk meg, és játékos feladatokkal, totóval, puzzle kirakóval, tudományos kérdésekkel irányítottuk a figyelmüket az idei Víz Világnapi jelmondatra: Vizet mindenkinek!